سخن مدیران
Modir-amel

در جوامع امروزی با توجه به رشد روزافزون جمعیت ، گرانی محصولات کشاورزی و کمبود زمان تهیه غذا، انسان ها به ناچار و بدون آگاهی به سمت مصرف مواد غذایی ناسالم روی آورده اند که جز رفع گرسنگی، کمترین سود و فایده ای برای بدن نداشته و مصرف مداوم محصولات فوق با الگوی تغذیه نادرست سبب ایجاد بیماری های مهلک گردیده است.

 با توجه به بحران اقتصادی موجود دنیا، تولید کنندگان نیز برای کاهش هزینه ها و قیمت تمام شده، استانداردهای غذایی را کمتر رعایت نموده و مواد غذایی نامرغوب را با بسته بندی های ضعیف که توانایی حفظ ویژگی های کیفی محصول(رنگ، عطر، طعم و رطوبت ) را ندارد، وارد چرخه مصرف می نمایند.

 شرکت زرین گیل آستان در سال 1389 در راستای امنیت مواد غذایی و تعریف و نهادینه کردن الگوی تولید و مصرف مناسب و تحقق شعار راهبردی خود( تفکر در مصرف، رمز سلامتی) در زمینه تولید و بسته بندی مواد غذایی تاسیس گردید؛ و توانسته است با بکارگیری تجهیزات پیشرفته و نوین، اقدام به بسته بندی محصولات به روش کاملاً بهداشتی و نفوذناپذیر به صورت وکیوم و سلفون چندلایه نماید. مدیران شرکت همواره به این مطلب اعتقاد داشته که اساس زندگی سالم و با نشاط ، آگاهی و دانش در بحث تغذیه می باشد. معمولاً بیشتر شرکت ها با انواع شیوه های تبلیغاتی خواهان سهم بیشتری از چرخه فروش می باشند، بدون آنکه متوجه سود یا زیان خریداران از مصرف کالاهای خود باشند. ما می گوییم انسان ها باید بدانند چرا، چه مقدار و چه وقت و چه نوع کالایی مصرف نمایند یعنی تفکر در خرید و آگاهی از چگونگی مصرف، که این امر محقق نمی گردد جز با بالا بردن دانش و آگاهی مردم.

با توجه به شعار راهبردی شرکت که نشان از اهمیت بالای مصرف کنندگان دارد، شرکت در سال 1391 با ایجاد کارخانه ای در زمینه تولید و بسته بندی آجیل ، خشکبار ، حبوبات و غلات با نام تجاری زرگیل شروع به فعالیت نمود و برای آگاهی بخشیدن و اطلاع رسانی به مردم در زمینه علمی و تجاری وب سایت Zargil.ir را راه اندازی نمود تا با همکاری کارشناسان مجرب شرکت در امر تولید و تغذیه و همفکری متخصصان و اقشار مختلف جامعه بتواند محصول با کیفیت و الگوی صحیح مصرف برای جلوگیری از اثرات سوء مصرف مواد غذایی ارائه نماید.

                                                                                                                                                                                                          انشا الله