گامی به سوی سلامتی

طبق آمارهای موجود عامل بسیاری از بیماری های صعب العلاج که امروزه روند رو به رشدی را می پیمایند،مصرف مواد غذایی ناسالم می باشد. اما منظور از مواد غذایی ناسالم چیست؟ اغلب محصولات غذایی که ناسالم تلقی می شوند، از ابتدا ناسالم نبوده اند. اما در فرآیند تولید و یا نگهداری آنها تحولاتی در محصول اولیه ایجاد می شود که آن را در زمره غذاهای ناسالم قرار می دهد. اشتباهات مختلف در چرخه تولید و نگهداری محصولات و عدم نظارت درست بر عملکرد تولید، علت اصلی وجود غذاهای ناسالم در چرخه مصرف می باشد.

آیا زمان آن نرسیده است که تحولی در چرخه مصرف ایجاد شود؟ تا چه اندازه به تغذیه سالم خود و فرزندان  خود اهمیت می دهید؟ آیا می دانید چند درصد از بیماریهای موجود در اثر تغذیه ناسالم می باشد؟ آیا از فرآیند تولید مواد غذایی مصرفی خود اطلاعی دارید؟

شرکت زرین گیل آستان برای اطمینان از سلامت کامل محصولاتی که عرضه می دارد، مزارعی را به عنوان مزارع نمونه کشت در نظر گرفته و کارشناسان مجرب این مجموعه وظیفه نظارت و بررسی محصولات از ابتدای کاشت محصول تا زمان برداشت، فرآوری و بسته بندی را به عهده گرفته اند.

بنابراین روند تولید محصولات عرضه شده این شرکت (برنج و بادام زمینی ) صددرصد کنترل شده می باشد.این شرکت قسمتی از نیاز تغذیه ای جامعه را به صورت کاملاً کنترل شده فراهم نموده است که به دلیل معدود بودن این تولیدات منحصربه فرد، تصمیم به توزیع محصولات در بین پیشگامان سلامت گرفته است.

پیشگامان سلامت چه افرادی هستند؟

  1.     افرادی که به ارزش تغذیه سالم پی برده و به این باور رسیده اند که تغذیه درست از بروز بسیاری از بیماریها پیشگیری می کند.
  2.     افرادی که به طریقه بسته بندی محصول و مدت ماندگاری آن اهمیت داده و از خرید اجناس بی کیفیت اجتناب می ورزند.
  3.     اشخاصی که با شناخت برندهای گوناگون میزان اعتبار آنها را سنجیده و از کیفیت محصول مصرفی خود اطمینان حاصل نموده اند.
  4.     اشخاصی که نیاز روزانه بدن را شناخته و طبق الگوی مشخص و با آگاهی کامل مصرف می نمایند.

 

***  آنچه که پیشگامان سلامت امروز به آن می اندیشند، اندیشه عموم مردم در آینده خواهد بود.  ***

 

 

عضویت در پیشگامان سلامت